• Неодамнешно
Педорт Слатки Маици За Жени Секојдневен Основен Тренинг Маици Со Предимензиониран Врат На Екипажот Црвена, XL
zoom_in

Педорт Слатки Маици За Жени Секојдневен Основен Тренинг Маици Со Предимензиониран Врат На Екипажот Црвена, XL

DEN 265.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристика О вратот и цврстата боја се среќаваат за да ја направат комбинацијата во ова top.So мека и убава со ова лето!Големина шема : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 40см/15,75" Должина : 67см/26,38"Големина : Л Биста : 103см/40,55" Ракав : 19,5 см/7,68" Рамо : 41см/16,14" Должина : 68см/26,77"Големина : XL Биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 42см/16.54" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 113см/44.49" ракав : 20.5 см/8.07" рамо : 43см/16.93" должина : 70см/27.56"големина : хххл биста : 118см/46.46" ракав : 21см/8.27" рамо : 44см/17.32" должина : 71см/27.95" материјал : 65% Памук+30% полиестер+5% спандекс.Супер мека, удобна, лесна ткаенина е совршена за секојдневно Носење. Карактеристики : летни врвови На маици, В-Врат,Половина ракави,Еднобојна Боја, лабаво вклопување,основен, едноставен секојдневен стил и никогаш надвор од мода. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. Совет за перење : Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода/Закачете или исушете ја линијата/ не избелувајте.

Избор на купувачи..