• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус само -вратоврски, ракави на вратот, цветни миди фустан
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски плус само -вратоврски, ракави на вратот, цветни миди фустан

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Романтичниот класичен дизајн го прави ова суштински главен плакар. Цветен фустан што е доволно елегантен за вашето слободно време. Дизајнот на панелот за вратот и чипка на само-вратот сè уште се дише доволно за да се однесе до среќен час. Пар со вашите омилени високи потпетици за да ги покажете вашите шармантни на крајот. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите на градите Girth Girth - - Ширина на рамото1 X 48 3/8 - - 44 7/8 - 172 X - - 51 5/8 48 - 17 3/43 X - - 55 1/8 51 5/8 - - 18 3/84x 58 5/8 - - 55 1/8 19 1/8 Мерењето должина е од рамо до дното. Уникатни поволни цени, женски плус само -вратоврски околу вратот 3/4 ракави, цветни миди фустан 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Лабаво вклопување. Увезени. Тркалезен врат. 3/4 ракави. Цветен миди фустан.

Избор на купувачи..