• Неодамнешно
Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн
zoom_in

Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

DEN 639.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн : овој уникатен келтски венчален прстен е издржлив.

Избор на купувачи..