• Неодамнешно
Хемија машка боја на мраз за кратки ракави, до големина 3xl
zoom_in

Хемија машка боја на мраз за кратки ракави, до големина 3xl

DEN 599.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тема за кратки ракави за машка боја на хемија се мие со меко чувство на рака, што го прави совршена маица во текот на целата година. Премиум премија памук останува удобно и точно до големината по миењето. Маица за кратки ракави за мажи; Обоена и измиена; Пред-шунка; Унисекс; Опуштено вклопување.

Избор на купувачи..