• Неодамнешно
Чадор на пазарот на отворено за внатрешен двор со квадратна бетонска база, вар зелена
zoom_in

Чадор на пазарот на отворено за внатрешен двор со квадратна бетонска база, вар зелена

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во сонцето и сценографијата додека се оладите со овој чадор на пазарот на отворено од 9 стапки со внатрешен двор со квадратна бетонска база. Идеално за какво било подрачје на внатрешен двор и отворено. Сетот вклучува : еден (1) чадор за внатрешен двор и една (1) бетонска база. Полиестерска крошна. Навалување на копчето за притискање. Механич за кревање на чудак. 64 фунти бетонска база. Потребно е едноставно собрание.

Избор на купувачи..