• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус само -вратоврска половината без ракави летни цветни миди фустани
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски плус само -вратоврска половината без ракави летни цветни миди фустани

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичниот дизајн го прави ова суштински главен плакар. Цветен фустан што е доволно елегантен за вашето слободно време. Дизајнот на квадратниот врат и само-родот се уште се модерни и женски доволно за да биде дама за убавина со плус големина. Пар со вашите омилени високи потпетици за да ги покажете вашите шармантни на крајот. Овој фустан за само-половината со чевли со средни потпетици, покажувајќи го вашиот уникатен шарм од канцеларија до забава. Тоа е најдобриот избор за вашата летна гардероба. Дизајнот на квадратниот врат и цветното печатење се совпаѓаат со дизајн без ракави за да ве направат повеќе женствени. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите на градите Пологата на половината ширина на рамото1x 48 - 47 1/4 16 7/82x 51 1/8 50 3/8 17 1/23x 54 3/4 53 7/8 18 1/44x 58 1/4 57 1/2 18 7/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поволни цени Plusенски плус само -вратоврска на половината без ракави летни цветни миди фустани 100% полиестер. Увезени. Редовно. Без ракави. Цветни. Лесен. Моделот е 5'4 ", 170 фунти одговара на големина 1x. Одделни алишта со ткаенина или боја, железо на ниска температура, не натопувајте, не бели.

Избор на купувачи..