• Неодамнешно
Crocs Crocband Crocband ombreblock затнувања
zoom_in

Crocs Crocband Crocband ombreblock затнувања

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спортот се среќава со улицата во колекцијата Омбреблок. Задебелена, омбре-блок-блок графика е најважниот момент на оваа свежа серија од Crocs. Колекцијата Crocband ™ се одликува со оригинална конструкција на пена Croslite ™ за сигурна перница за удобност, спортски дизајн кој е лесно да се влезе во и надвор, и разновидни бои за зајакнување на енергија и графички дизајни. Покажете ги вашите ленти! Нова, омбре графика во боја-блок. Неверојатно лесен и забавен за носење. Портите за вентилација додаваат дишење и помагаат во пролевање вода. Лесно за чистење и брзо да се исуши. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Прилагодено со привлечност од ibиббиц. Иконски удобност на кроковите - лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Избор на купувачи..