• Неодамнешно
Дејвид Текстил 44 Памучно срце Грејс ткаенина yd Болт, сива, црна
zoom_in

Дејвид Текстил 44 Памучно срце Грејс ткаенина yd Болт, сива, црна

DEN 399.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дејвид Текстил 44 "Памучно срце Грејс ткаенина 8 yd завртка, сива, црна | бела Едноставно машинско миење ладно, суво суво на тивок, и железо од задната страна ако е потребно. Се продаде во завртка од 8 двор и може да содржи до два кратења во вкупна вредност од 8 јарди. Дејвид Текстил, Inc. 44 "100% памучно срце Грејс Шиење и Занаетчиска ткаенина 8 yd од завртката, сивата, црно -бела : 100% памук ја прави оваа ткаенина лесна за грижа. Машината измијте ладно, паѓајте суво на тивок, и, доколку е потребно, железо од задната страна. Овој памучен принт прави фантастична ставка за изработка на DIY. Памучна ткаенина е совршена за вашиот проект за реновирање на следните простории. Тоа прави одличен избор за покривање на перници, шиење јоргани и прскање на кујната со нови тркачи на маса и место за место. Оваа ткаенина се продава со завртката од 8 дворови и може да содржи до две кратења во вкупна вредност од 8 јарди.

Избор на купувачи..