• Неодамнешно
Мијабела бел круг култивиран слатководен бисер и дијамант-акцент 14kt бело злато солза на солза, 17 “
zoom_in

Мијабела бел круг култивиран слатководен бисер и дијамант-акцент 14kt бело злато солза на солза, 17 “

DEN 752.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гламурозниот Миабела 6,5-7мм бел круг култивиран слатководен бисер и приврзок за дијаманти може да биде идеален додаток на колекцијата за накит. Неговиот регален и убав дизајн може да има глави да се восхитуваат на вашето чувство за стил. Класичниот приврзок од бело злато од 14 KT има култивиран, слатководен бисер и 23 акценти на дијаманти поставени со песни. Направете го ова ѓердан парче од наследство што може да се пренесе низ вашето семејство со генерации. Изработено е во бело злато за издржливост и траен сјај. Овој приврзок со солза на бисери е обесен на ланец од 17 "Сингапур и е прицврстен со затворач на пролет-прстен за безбедност. Овој зачудувачки додаток може да биде безвременски симбол на loveубов и посветеност. Претставете ја вашата сакана личност со белата рунда Миабела 6,5-7мм Културирана приврзок од слатководни бисери и дијаманти и создадете вечна врска. Миабела 6,5-7мм бел круг културиран слатководен бисер и дијамант-акцент 14kt бело злато солза.

Избор на купувачи..