• Неодамнешно
Спортска игра со аркадни кошарка со 2-играчи со 8-во-натпревар, вклучува кошарка и воздушна пумпа, Црно сина боја
zoom_in

Спортска игра со аркадни кошарка со 2-играчи со 8-во-натпревар, вклучува кошарка и воздушна пумпа, Црно сина боја

DEN 1502.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете го забавниот дом со разноврсната кошаркарска игра MD Sports Arcade. Лесниот стрелец на LED го следи времето и има интегрирани звучни ефекти на стадионот за автентично искуство со аркада. Тој е дизајниран како игра во кошарка со еден или двајца играчи со опции за игра со осум во еден за да го задржи вашето семејство ангажирано и забавувано. Направено е со цврста и издржлива метална рамка и челична раб, така што ќе трае низ многу намени. Играта за спортска кошарка на д -р, исто така, може брзо да се склопи за покомпактно складирање кога не се користи. Овој сет ги има сите додатоци потребни за играње, вклучувајќи четири кошарка и една воздушна пумпа, за да можете да го поставите и да започнете. Тоа е забавна игра за сите возрасти и ќе ве задржи активни вашето семејство и вашите гости. Без разлика дали ќе одлучите да имате семеен турнир или само сакате забавен начин да го окупирате вашето слободно време, ќе ви биде драго да го имате овој сет во вашата соба за игри. MD Sports 2-играч Аркада кошаркарска игра со 8-во-1 игра : Карактеристики на 8 различни игри за 1 или 2 играчи. ЛЕР електронско постигнување и временски часовник. Цврста и издржлива метална рамка и челик. Вклучува 4 кошарка и 1 воздушна пумпа. 2 играчи кошаркарска игра со 8-во-1 игра и преклопен дизајн за лесно складирање. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). Погодно и за деца и возрасни. Димензии : 81 "L x 43" W x 80.5 "H. Тежина : 31,97 фунти. Играта за спортска кошарка на д-р доаѓа со ограничена гаранција од 90 дена. Модел# 1558108.

Избор на купувачи..