• Неодамнешно
Единствени баргарини 1800D микрофибер со големина на кралот со големина на кралот 20 36
zoom_in

Единствени баргарини 1800D микрофибер со големина на кралот со големина на кралот 20 36

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со висока густина, случаи со уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна текстура, туку и голема заштита за вашите перници. Дизајн на затворање на пликови, без непријатен патент, лесен за ставање и исклучување на перниците. Одлична бод за шиење и исклучителна изработка ја намалуваат лабавата нишка. Овие капаци на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во големината на вашата перница пред набавката и да дозволите мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени Bargarins 2-Pack 1800 D микрофибер перници изработени од микрофибер од полиестер од 1800 серии. Достапна големина : дете (14 "x 20"), стандард (20 "x 26"), кралица (20 "x 30"), крал (20 "x 36"). Дизајнот за затворање на пликот Заштитете ги перниците на вашето тело. Мека и удобна текстура. Вклучува само перници со 2 парчиња, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Избор на купувачи..