• Неодамнешно
Автоматски немеханички Машки Часовник Водоотпорен двојно календарски корејски Часовник Машки Машки Часовници Дозвола За Одмор
zoom_in

Автоматски немеханички Машки Часовник Водоотпорен двојно календарски корејски Часовник Машки Машки Часовници Дозвола За Одмор

DEN 2208.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Автоматски Немеханички Машки Часовник Водоотпорен двојно календарски Корејски Часовник Мажи овој машки часовник комбинира деловни и секојдневни стилови. Исклучителниот случај е многу шармантен во секоја пригода. Стилскиот дизајн на овој часовник може лесно да се пренесе од салата за состаноци на вечерата овој часовник доаѓа со датум и време, така што можете да се сетите на времето на прв поглед, што е погодно и брзо овој часовник е часовник во пар, со различни стилови и бои и различни расположенија гледајте движење : кварцен часовник. Стил на гледање : секојдневна мода, бизнис. Стил на затворач : едноделен материјал За Огледало со тока : должината на Ременот за огледало со зајакнато минерално стакло е околу 22cmdial дијаметар : 36mm.дебелина на Бирање : 10mm.Материјал за Ремен : нерѓосувачки челик водоотпорен степен : водоотпорен.Производите вклучуваат : 1x машки часовник Машки Часовници. Колку Повеќе Купувате, Толку Е Подобар Договорот. Божиќни Украси Пред Божиќни Украси Дозвола За Божиќни Украси Пред Божиќниот Празник Ноќен Кошмар Пред Божиќното Расчистување На Божиќ. За Подобро Да Ви Одговара, Ве молиме Измерете Ја Големината И Споредете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 30 Дена по продажната услуга и размена, одговорете во рок од 24 часа за да го решите вашиот проблем.

Избор на купувачи..