• Неодамнешно
Печати за печатење на Форд-Премиум на Georgeорџ
zoom_in

Печати за печатење на Форд-Премиум на Georgeорџ

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Форд-Премиум на Georgeорџ '53 Форд-Премиум, печати врамен ладно притиснато хартија, со супериорна рамка за двојно матки и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Избор на купувачи..