• Неодамнешно
Време и време, плетени хеланки на глуждот на глуждот на глуждот
zoom_in

Време и време, плетени хеланки на глуждот на глуждот на глуждот

DEN 619.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Запознајте го вашиот нов омилен основен. Времето и плетените хеланки на Tru имаат ласкава висока јога-лента за јога и должина на ветровито на глуждот, правејќи ги хеланките, сигурно ќе ги достигнете повторно и повторно. Тие се совршен почеток на која било облека. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Skinny. Подигнување : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; еластична јога половината за додадена удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : Должина на глуждот. Womenенски плетени хеланки Од време и вистинито.

Избор на купувачи..