• Неодамнешно
Металиказа на Скоше - случај за мобилен телефон - поликарбонат - металик
zoom_in

Металиказа на Скоше - случај за мобилен телефон - поликарбонат - металик

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Scosche Metallikase - Случај за карактеристики и придобивки од клучот на мобилниот телефон : Погодното дизајн Елегантно вклопување на овој случај му овозможува на вашиот i Phone лесно да се вклопи во вашиот џеб за удобен транспорт додека останува заштитено. Поликарбонатната обвивка обезбедува заштита од удари и никови. Едноставна употреба на вашиот i Phone 4 лесно се вклопува во место во металиказата, обезбедувајќи привлечна и безбедна вклопување. Едноставно влечете го вашиот i Phone во случајот.

Избор на купувачи..