• Неодамнешно
Alabama Crimson Tide Ikat Tote
zoom_in

Alabama Crimson Tide Ikat Tote

DEN 480.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој тоте има мека внатрешна обвивка и патент главен оддел. На долниот панел има лого и предниот џеб за складирање. Лого NCAA Alabama Ikat Tote : лого на екранот отпечатен. Мека внатрешна постава. Зимперен главен оддел. Стилски сив дизајн на Икат. Димензии : 22 "x 5" x 16 ". Полиестер материјал.

Избор на купувачи..