• Неодамнешно
Рифорла Долна Облека За Жени Притисни нагоре Прилагодлив Градник Цевка Врвот Доделување Плус Големина Без Жица Долна ОБЛЕКА Розова 38Д
zoom_in

Рифорла Долна Облека За Жени Притисни нагоре Прилагодлив Градник Цевка Врвот Доделување Плус Големина Без Жица Долна ОБЛЕКА

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Име на ткаенина : најлон. Функција : облик, удобно. Тип На Чаша За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Применливи луѓе : средовечни жени, млади жени. Карактеристики На Дизајнот : Цврст. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. стил : природен. Тип на чаша : 3/4 чаша. Тип на тока : Четири реда од четири токи. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 Компјутер Женски Градник. Големина шема : . Големина : 34С/Д/Е Под Биста : 62-72см/24,41-28,35"Големина : 36С/Д/Е Под Биста : 67-77см/26,38-30,31"Големина : 38С/Д/Е Под Биста : 72-82см/28,35-32,28"Големина : 40С/Д/Е Под Биста : 77-87см/30,31-34,25"ГОЛЕМИНА : 42с/д/е под биста : 82-92см/32,28-36,22" Чипка Долна Жица Градник материјалот за лице чипка долна жица е лесен и дише чипка. Цврстиот Мрежен Дизајн Обезбедува Умерена Поддршка. Закосените И Вертикалните Шевови На Чашите Обезбедуваат Максимално Подигнување За Секојдневна Поддршка. Не-Поместена Целосна Чаша Градник Не-поместена Целосна Чаша Градник Има Решетката Ремени На Страна За Нежно Израмнување На Грбот, И На Врвот и На Дното Рабовите Се Водат За Дише и. Гаранција За Задоволство. Брзо Решете Ги Сите Прашања На Ваше Задоволство,Се Препорачува Да Земете Една Големина Нагоре. Без Челичен Прстен, Без Сунѓер, - доделување Градници од 36с За Жени Притискаат нагоре. градници за жени. женски градници.

Избор на купувачи..