• Неодамнешно
Сите Мама Сакаше Беше Грб Симпатична Бебе Долги Ракави Облека Боди Момче Девојка Унисе
zoom_in

Сите Мама Сакаше Беше Грб Симпатична Бебе Долги Ракави Облека Боди Момче Девојка Унисе

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова се висококвалитетни и симпатични боди со Долги ракави направени од 100*% памучни материјали и кои имаат деколте за рамо што може да се прошири, и прилепувања на дното за лесна и удобна замена на пелена.Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, подарок За божиќен празник, лазење наоколу и игра во затворен простор и подарок за туширање за бебиња. *100*% Памучна Ткаенина За Целодневна Удобност. Погоден : 6-24 Месеци Бебе Момче Девојка. Официјално Овластен и Лиценциран ОД babywen®. Издржливата Долготрајна Ткаенина, Исто Така, Доаѓа Со Три Едноставни Прилепувања На Дното На Боди За Лесен Пристап, Брзи И Лесни Промени На Пелени. УНИКАТНА И ОРИГИНАЛНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : ова слатко и симпатично бебешко боди е совршен подарок за туш за бебиња, најава за бременост, роденден на бебето, откривање на полот, идно доаѓање на бебето, датум на доспевање, Божиќ, Нова година, подарок за идната мајка, ден на Мајката или која било друга пригода за подарок за бебе. Овој ползавец за бебиња прави одличен подарок од дедо, баба, тетка, вујко, внука или внук или идна мајка. СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : нашите стилски боди за бебиња се совршени за многу прилики вашето бебе може да го носи За роденденска прослава, Игротека, Забава, празник, секојдневно секојдневно, слатки фотосесии за бебиња, Спорт, спиење. Ние ги користиме само најдобрите материјали за вашето бебе да може да биде удобно со тоа цел ден. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки.

Избор на купувачи..