• Неодамнешно
Фламинго Јорган Капак Сет За Деца Тропски Фламинго Постелнина Сетови Целосна Големина Розова Фламинго Утешител Покритие Фламинго Печатење Кревет Во Собата За Дек
zoom_in

Фламинго Јорган Капак Сет За Деца Тропски Фламинго Постелнина Сетови Целосна Големина Розова Фламинго Утешител Покритие Фламинго

DEN 1720.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Quest Duvet Cover® нашиот капак за дигитално печатење со тема фламинго, секој капак за јорган е внимателно дизајниран од дизајнерот. Во исто време, можете да го подарите овој прекривка за јорган како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе го сакаат.Е) користење На Најнапредната Технологија За Печатење; Моделот е јасен, бојата е светла, а бојата нема да избледи по повеќекратно перење, а бојата е трајна и светла.Quistical Tipper И Аголна Јака ● Отворете го невидливиот патент и ставете го во вашиот јорган за да може да се користи (продаваме само навлаки за јоргани, јорганите треба сами да ги подготвите). Секој агол на капакот на јорганот има аголна вратоврска. Капакот на јорганот лесно може да го поправи јорганот.Qually 100% Microfiber Е Мек, лесен, удобен, издржлив, може да се пере во машина, не се намалува по миењето и лесно се чисти.Vst ветување на Купувачите Дека Ние веруваме во квалитетот на нашите производи. Ако купувачите имаат прашања во врска со кој било аспект на нашите производи, ве молиме контактирајте не. Ние дефинитивно ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Ако примениот производ има проблеми со квалитетот, ќе обезбедиме услуга за враќање. Ние ќе се потрудиме да го подобриме вашето искуство за купување! Комплет За Покривање на Јорган Од Фламинго За Деца Комплети За Постелнина Од Тропско Фламинго Со Целосна Големина Розова Покривка За Утешител На Фламинго Кревет За Печатење Фламинго За Декор На Спалната Соба 1 Навлака За Јорган 2 Навлаки За Перници Без Утешител.

Избор на купувачи..