• Неодамнешно
Користена Оска Коленото Десната рака одговара џон Дир 1030
zoom_in

Користена Оска Коленото Десната рака одговара џон Дир 1030

DEN 4366.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компатибилен Со Џон Дир Трактор(и) 301, 820, 830, 920, 1020, 1030, 1120, 1130, 1520, 1530, 1630, 2020, 2030, 2040, 2150, 2240, 2255, 2440, 2630, 2640 Компатибилен со Џон Дир Тревник И Градина(И) 300, 400 заменува Џон Дир оем нос НА22221 Го Заменува Џон Дир Кастинг нос Т21511 Десно Рачно Испружена Задна Оска Висина : 9 1/2"за Коленото На Оската, левата рака користете 430383 дополнителни Такси За Ракување И Преголеми Надоместоци Се Однесуваат На Оваа Ставка поради природата на користените делови, овој дел можеби не е на залиха во секое време. Ќе ве известиме во рок од еден работен ден доколку не можеме да го испратиме делот од која било причина. Сите нови, обновени и користени делови за трактори имаат 1-годишна гаранција за да го добиете овој производ надвор од континенталниот ДЕЛ на САД, мора да се јавите на 877-530-4430 за да направите аранжмани предупредување : Рак и Репродуктивна штета. Види www.P65 Warnings.ca.gov Користена Оска Коленото Десната рака одговара На Џон Дир 2150 820 400 1630 2040 2255 2440 301 2240 2640 830 2630 1130 300 1530 1020 920 2020 1520 1120 2030 1030.

Избор на купувачи..