• Неодамнешно
Женски Сандали Цвеќиња Папучи Во Боемски Стил Чевли На Плажа
zoom_in

Женски Сандали Цвеќиња Папучи Во Боемски Стил Чевли На Плажа

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Сандали Цвеќиња Боемски Стил Влечки Плажа Чевли Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35.5 ЦН : 230 Нога Должинат : 23см/9.1" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 39 Сад : 7 Велика Британија : 5 Еу : 37 цн : 240 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24СМ/9.5" Нога Широк : 9см/3.5" големина : 40 Сад : 7.5 велика британија : 5.5 еу : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24.5 СМ/9.7" Нога Широк : 9см/3.5" овој пар чевли Е Многу Погоден за одмор дома, патување И Канцеларијата на компанијата Прилики, Може Да Го Тргне Вашиот Темперамент, Може ДА Се Совпадне СО вашата капа, ВРВ, ЗДОЛНИШТЕ, ПАНТАЛОНИ ИТН., дали вашата гардероба е добар придружник. Дојдете и изберете ги вашите омилени чевли! Повод : овој чевел е погоден за дома, канцеларија, забава, клуб, танц, училиште, патување и други прилики, но исто така погоден за Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, враќање на училиште и други празници. Стил : овие чевли користат уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да го поттикне вашиот темперамент. Материјали : чевелот е направен со удобни, лесни безбедносни материјали кои не се грижат дали ќе ви ги повредат стапалата. Чистење : ве Молиме користете четка со мека текстура за чистење, не користете топла вода, белило, итн. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Избор на купувачи..