• Неодамнешно
Природен Живот Капчиња Бохо Бандо, Розова
zoom_in

Природен Живот Капчиња Бохо Бандо, Розова

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Природен Живот Капчиња Бохо Бандо, Розова имаме бохо Бандо! Овие бохо банди можат да се носат на 11 различни начини! Овој бохо бендо има Капчиња и розова боја. Завиткајте околу главата, вратот, опашката, зглобот или носете како забавен летен врв!.

Избор на купувачи..