• Неодамнешно
ДОЛНА Облека ЗА Жени Жени И Удобно Предно Копче Без Траги Подигнати Гради Против Доделување И Женски Градници Бр
zoom_in

ДОЛНА Облека ЗА Жени Жени И Удобно Предно Копче Без Траги Подигнати Гради Против Доделување И Женски Градници Бр

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женско Секси И Удобно Предно Копче Без Траги Подигнати Гради Против Доделување И Женски Градници Без Секси И Удобно Предно Копче На Долна Жица Без Траги, Подигнати Гради, Против доделување и Прилагодлив Градник За Грб. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Стил : Секојдневен,Секси. Повод : Секси. Погодна Сезона : Лето, Зима, Пролет, Aut.

Избор на купувачи..