• Неодамнешно
Сајхи Жените Патент Пуловер За Жени Мода Писмо Печатење Круг Вратот Долги Ракави Дуксер Повик Мода Блузи Пуловер
zoom_in

Сајхи Жените Патент Пуловер За Жени Мода Писмо Печатење Круг Вратот Долги Ракави Дуксер Повик Мода Блузи Пуловер

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Пуловер Со Патент За Печатење На Модни Букви Со Тркалезен Врат Дуксер Со Долги Ракави Обични Модни Врвови Пуловерсезона : Winter Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Целосна Јака : Дебелина на Јака надолу : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 Женски Материјал За дуксер : Полиестер-Совршена еластичност, Удобна И Мека Текстура,Доволно Издржлива За Секојдневно Носење. Дизајн Стил : Женски Дуксер Мода Писмо Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Повик Модни Врвови Пуловер.Нашата Блуза Е Достапна Во Различни Бои И Големини, И Можете Да Панталони Според Вашите Сопствени Преференции. Сите Натпревар : Дуксерот Е Совршен За Носење Со Хеланки или Слаби Фармерки,џегинг, Фармерки или Панталони за Истегнување,чизми.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Ја Носите Оваа Кошула. Применлива Пригода : Совршен Секојдневен Дуксер за Шопинг, Состанок, Забава, Плажа,одмор,училиште,дом и Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба. Големини : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина.

Избор на купувачи..