• Неодамнешно
Рамка Сино Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика
zoom_in

Рамка Сино Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сино Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии Од 11х26 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Димензии 14, 25х29, 25 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,625 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина И виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 11х26 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Избор на купувачи..