• Неодамнешно
10к Жолто Злато Круг Син Дијамант Кластер Прстен Cttw
zoom_in

10к Жолто Злато Круг Син Дијамант Кластер Прстен Cttw

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл. Грам Тежина : 2.33 Вкупна Тежина На Скапоцен Камен Карат : 1/2 Примарен Тип На Скапоцен Камен : Обоен Син Дијамант Примарен Облик На Скапоцен Камен : Тркалезна Примарна Дијамантска Боја : Сина Примарна Јасност На Скапоцен Камен : I2-I3 Основно Поставување На Скапоцен Камен : Кластер Примарен Скапоцен Камен Каратна Тежина : 0,35 Дијамант 2 Тип : Дијамантски Скапоцен Камен2 Форма : Багет Скапоцен Камен2 Боја : G-H Gem2 Јасност : I2-I3 Gem2 Поставување : дијамант 2 Карат Тежина : 0.15 Дијамант 3 Карат Тежина : Никој 10к Жолто Злато Круг Син Дијамант Кластер Прстен 1/2 Cttw.

Избор на купувачи..