• Неодамнешно
Фенер Прес Метал Знак, Форт Маерс, Флорида, Монтажа Сцени
zoom_in

Фенер Прес Метал Знак, Форт Маерс, Флорида, Монтажа Сцени

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате привлечно уметничко дело? Не гледајте подалеку од Нашиот Метален Знак 6х9 Од Пресата за Фенери. Овој издржлив алуминиумски знак со тежок мерач сигурно ќе ги сврти главите со своите остри детали и живописни слики. Совршен за внатрешна и надворешна употреба, знакот е подготвен да виси со претходно дупчени дупки во секој агол. Се печати во САД користејќи мастила отпорни на избледување, еколошки, за да бидете сигурни дека ќе трае. Додадете интерес за секој простор или направете уникатен подарок за пријател или член на семејството со овој впечатлив метален знак. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Издржлив метален знак погоден за внатрешна и надворешна употреба. Подготвени да висат со претходно дупчат дупки во секој агол. Тежок мерач, алуминиум со дебелина од 1/16 инчи.

Избор на купувачи..