• Неодамнешно
надвор Од Рамото Дуксер Машки Тенок Есенски Секојдневен Цврст О Џемпер Со Вратот Врвна Боја Тркалезен Врат Работи Јакни Удобен Дуксер Машки Лесни Дуксери Будење Н?
zoom_in

надвор Од Рамото Дуксер Машки Тенок Есенски Секојдневен Цврст О Џемпер Со Вратот Врвна Боја Тркалезен Врат Работи Јакни Удобен

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Она што го добивате : 1 компјутер Џемпери Табела Големина : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 62см/24,41" Должина : 63см/24,80"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 63см/24,80" Должина : 65см/25,59"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 48см/18.90" ракав : 64см/25.20" должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 50см/19.69" ракав : 65см/25.59" должина : 69см/27.17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 52см/20.47" ракав : 66см/25.98" должина : 71см/27.95"големина : хххл Биста : 118см/46.46" рамо : 54см/21.26" ракав : 67см/26.38" должина : 73см/28.74" машкиот Џемпер Е Лесен и може бидете добро Со Маици и фармерки. Фустан Со Дуксер Со Качулка. [Карактеристики]Дизајнот Со Качулка Ве Прави Попривлечни. Средно Широк. Машкиот Џемпер е Одличен Избор За Секојдневно Носење и Трчање. Машки Тешки Дуксери. [Големина]Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате. Тренингот Облека. [Материјал]Изработен е од Убави Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Дуксер За Мажи Без Качулка.

Избор на купувачи..