• Неодамнешно
Ауроурал Копче Кошула Жени Плус Големина Блузи
zoom_in

Ауроурал Копче Кошула Жени Плус Големина Блузи

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие кошули имаат едноставен стил, но стилски изглед кој ви дава разноврсен врв што можете да го облечете или облечете. Направено со памучна и рециклирана ткаенина од мешавина од полиестер оваа маичка со кратки ракави е супер мека и лесна совршена за секојдневно носење. Усогласете го овој врв со вашиот омилен пар фармерки или облечете го со блејзер и стилски ѓердан. Овие кошули со в-врат со кратки ракави се разноврсни колку што се стилски. Материјал : Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5' и носи ГОЛЕМИНА XL. Одговара : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Што добивате : 1 Х Женски Врвови. Туника Копче Кошула Жените. Туника Врвови За Жени.

Избор на купувачи..