• Неодамнешно
Бебе Бебе Девојки Сончоглед Облека Без Ракави Ремен Комбинезон Летен Едноделен Костим За Сончање
zoom_in

Бебе Бебе Девојки Сончоглед Облека Без Ракави Ремен Комбинезон Летен Едноделен Костим За Сончање

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој комбинезон за мали деца е дизајниран со сончогледово печатење и плетени шевови. . Опис на производот . 1. Ова не е само подарок за деца, туку и роденденски или празничен подарок за деца на семејството и пријателите. 2. Модерни комбинезони за девојчиња, еден од најдобрите летни фустани за вашата принцеза. Атрибут на производот . Материјал : Памук. Стил : слатка. Декорација : печатење сончоглед. Топло потсетување . 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-облеката За девојчиња за бебиња е изработена од висококвалитетна памучна ткаенина, мека текстура, мала тежина, дише, пријателска за кожата, безопасна за нежната кожа на бебето, на вашето бебе ќе му се допадне. Дизајн на облека-горниот дел со ремени за шпагети е во еднобојна боја, со копчиња напред, шорцеви за печатење сончоглед, висок еластичен струк и удобен и флексибилен. Симпатичен принт-комбинезонот со прашка од сончоглед со висок струк ќе ја направи вашата девојка полична. За да го направите вашето дете уникатно, комбинезоните и секоја облека се најдобрата облека за вашето бебе. Персонализиран дизајн - овој комбинезон користи трегери без ракави, долги панталони со прави нозе, еластичен струк и дизајн со светла боја, што го прави бебето поживо и станува суперѕвезда на улица. Вклучен пакет : 1x Ромпер (други додатоци не се вклучени).

Избор на купувачи..