• Неодамнешно
Дами Полиран Закосен Волфрамски Прстен-0,21 ctw Аметист 3-камен Бенд-Персонализиран Волфрам Свадбен Прстен - Обичај Направен Во Февруари Прстен ЗА Раѓање TN048BS
zoom_in

Дами Полиран Закосен Волфрамски Прстен-0,21 ctw Аметист 3-камен Бенд-Персонализиран Волфрам Свадбен Прстен - Обичај Направен

DEN 14879.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА. ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 3-5 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА.Стил# TN048-1 WD0. 21ctw Аметист 3-Камен Волфрам Карбид Свадба Прстен.6мм Полиран Финиш Удобност Одговара Волфрам Прстен. Закосени Работ Дами Волфрам Свадба Бенд. Кобалт Слободен Волфрам Накит. Веренички Прстен, Годишнина Прстен за неа и за него.Дијамант Инфо Форма : Тркалезно Брилијантно Сечење Вкупна Тежина На Карат : 0,07 Кт Јасност : СИ1-СИ2 Боја : Г-Хдиаметар : 2,5 мм полски/Симетрија : Многу Добра Форма На Информации За Камен : Тркалезно Брилијантно Сечење Вкупна Тежина На Карат : 0,07 Кт Дијаметар : 2,5 Мм Јасност : Тип II / Малку Вклучен полски/Симетрија : Многу Добра~Прилагодена Политика За Прстен~ Ова Е НАПРАВЕНО ПО НАРАЧКА прстен. Започнете како обичен прстен; ќе биде ласерско дупчење и камен/с поставено на точната големина на прстенот што сте ја навеле. Ве молиме проверете дали сте ја нарачале точната големина. Ако се премислите и / ИЛИ ПОВЕЌЕ не ЈА САКАТЕ предметот што сте го нарачале, имате 7 дена да ја вратите ставката (откако ќе побарате овластување за враќање). Од конечниот износ ќе се одземе надоместок за полнење од 35%.~СЛИКИ~ сликите На Производите на нашата продавница се само за илустративни цели, а бојата и тонот на накитот, дијамантите и скапоцените камења може и ќе се разликуваат од вистинскиот производ. Ова не се слики од вистинскиот накит, туку фотошоп претстава за тоа како ќе изгледаат. Вистински производ примени и слика прикажана на вашиот екран кога сте го направиле купувањето никогаш нема точно да се совпадне. Ова Е Прстен НАПРАВЕН ПО НАРАЧКА. Ве молиме прегледајте ја нашата политика во описот на производот. Удобност Се Вклопуваат Волфрам Годишнината Бенд, Раѓање Камен Бенд, Свадба прстен. Хипоалергичен и без кобалт накит. Отпорен на гребење и абење.

Избор на купувачи..