• Неодамнешно
Кујнски Гаџети корашан, Мини Последна Капка Долга Рачка Силиконска Шпатула Тегла Стругалка Алатка За Кујна, Кујнски Прибор Во Собата
zoom_in

Кујнски Гаџети корашан, Мини Последна Капка Долга Рачка Силиконска Шпатула Тегла Стругалка Алатка За Кујна, Кујнски Прибор Во

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користење на висококвалитетен материјал, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. 4 ПАРЧИЊА Мини Последна Капка Долга Рачка Силиконска Шпатула Тегла Стругалка Алатка За Кујнски Карактеристики : последна Капка шпатула Шпатула сет може длабоко во производи за убавина и тегли за храна за да ја изгребе секоја последна капка. Флексибилната силиконска глава помага да влезете во аглите и пукнатините на вашите контејнери. Безбеден Материјал100% силикон, шпатулата за шминка е изработена од силен и флексибилен материјал, а главата на кујнската шпатула е соодветно флексибилна за лесно свиткување и агол околу контејнерите, што ја прави погодна за повеќето храна и шминка. Лесно Се Чисти нашата мала шпатула направете едноделен беспрекорен дизајн чувајте го цврст без прекин и лесен за чистење и може да се работи во машина за миење садови. Широко Користењеовој комплет за шпатула за убавина погоден за кечап, тегли, козметика, лосион за тело, подлога, шампон, сјај за усни, лак за нокти итн 4 парчиња Шпатула Set1x Мала силиконска шпатула 1 x Средна силиконска шпатула и 2 x Голема силиконска шпатула Ги Задоволуваат вашите потреби за различни врвови од шишиња. Спецификација : боја : црвена, црна, боја, виолетова Големина : 30,5х1, 6см, 30, 5х1, 6см, 22, 9х1см, 15, 2х0, 8см Материјал : Силиконска Количина : 4 парчиња/сет Пакет, вклучувајќи : 4 х Стругалки Користат Висококвалитетни Материјали. Лесен За Употреба. Погоден За Употреба Во Кујна. Направете Го Вашето Семејство Подобро. Кажи Ми Ако Ти Треба Нешто.

Избор на купувачи..