• Неодамнешно
1656, 150 стапки Јаже Светлина, Поврзување Водоотпорен Постојан Отворено Јасно Пвц Цевка, ЕТЛ Сертифициран, Новогодишни Елки Празник Декоративен Пејзаж Двор Осветлув?
zoom_in

1656, 150 стапки Јаже Светлина, Поврзување Водоотпорен Постојан Отворено Јасно Пвц Цевка, ЕТЛ Сертифициран, Новогодишни Елки

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.ДЕКОРАТИВНО-Емитува пријатен светол мек сјај и обезбедува висок интензитет рамномерно распореден, но нежно осветлување на амбиенталното расположение илуминати. Совршен за украсување за празници, забави и настани - Тенки пвц цевки, овозможува да се инсталираат разноврсни податливи светла за јаже и на вашата претпочитана околина - Надграден дизајн со вграден конектор во кабелот за напојување за слој на заштита од прекумерна струја и преоптоварување. Ова вклучува кратки споеви и прегревањесертифицирани - se јаже светла поминаа тестирање за да докажат ir безбедна употреба. обезбедено за да се спречи недостиг на јаже што дава мерка за внатрешно и НАДВОРЕШНО - ip67 номинално јаже заштитено со вода светло порти, погодно за употреба на отворено. Работна температура : -20-50 Целзиусови. светлината останува постојано ладна за допир за време на операциите, безбедна за деца и миленичиња за продолжување Од крај до крај. Лесно поврзете ги светлата на јажето за да ја продолжите должината. Секое јаже доаѓа со машки и женски крај кој може да се спои заедно, со должина од 300 стапки вклучен хардвер за Монтирање на инсталати : 60x Клипови, 60x 4" патент врски, 120x филип завртки 1656s, 150ft Јаже Светлина, Поврзување Водоотпорен Постојан Отворен Јасен Пвц Цевка, ЕТЛ Сертифициран, Божиќни Дрвја Празник Декоративен Пејзаж Двор Осветлување - портокал.

Избор на купувачи..