• Неодамнешно
Круг Форма Симулирани Аквамарин Мода Ветување Ангажман Прстен 14k Бело Злато Над Сребро Големина Прстен-10
zoom_in

Круг Форма Симулирани Аквамарин Мода Ветување Ангажман Прстен 14k Бело Злато Над Сребро Големина Прстен-10

DEN 911.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Оваа Прекрасна Тркалезна Форма Симулиран Аквамарин Моден Ветувачки Веренички Прстен 14к Бело Злато Над Сребрен Прстен Големина-10. Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Моден Ветувачки Веренички Прстен Во 14к Бело Злато Над Среброто Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Симулиран Аквамарин Во Тркалезна Форма. Скапоцен камен : Симулиран Кружен Облик Аквамарин Со Јасност НА VVS1-VVS2 Со Тип На Поставување На Пронг. Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изработено-Во Висококвалитетно Сребро 925 Кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму.

Избор на купувачи..