• Неодамнешно
Анодизирано Капаче За Резервоар За Задни Сопирачки Сино За Јамаха ЈЗ 2003-
zoom_in

Анодизирано Капаче За Резервоар За Задни Сопирачки Сино За Јамаха ЈЗ 2003-

DEN 312.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Капачињата на резервоарот туск се обработени ОД лесен алуминиум 6061-Т6 за совршено вклопување за замена на капачето на резервоарот за залихи. Капачињата на резервоарот се елоксирани за отпорност на корозија и да му дадат на вашиот велосипед тој фабрички изглед. Изработени од цпу машински 6061 - т6 алуминиум. Анодизирани бои за отпорност на корозија и да му дадете фабрички изглед на вашиот велосипед.

Избор на купувачи..