• Неодамнешно
Гечер Бадминтон Громет Отстранувач Тениски Рекет Стрингер Бадминтон Рекет Алатка Додаток
zoom_in

Гечер Бадминтон Громет Отстранувач Тениски Рекет Стрингер Бадминтон Рекет Алатка Додаток

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Карактеристики : . Цврст нерѓосувачки челик и алуминиумска легура за издржливост. Удобно и-лизгање на зафат. Лесно е да ги извадите оштетените громови за да ја замените новата. За повеќето рекети за бадминтон и тениски рекети. Спецификација : . Боја : Црна / Златна / Сина / Црвена / Виолетова (по избор). Материјал : Нерѓосувачки челик + алуминиумска легура. Должина : 12 см / 4.7 во. Тежина на пакетот : Прибл. 30 г / 1.1 мл. Пакет Листа : . 1* Громет Отстранувач Тврд нерѓосувачки челик и алуминиумска легура за издржливост. Удобно и-лизгање на зафат. Лесно е да ги извадите оштетените громови за да ја замените новата. За повеќето рекети за бадминтон и тениски рекети. Спецификација : .

Избор на купувачи..