• Неодамнешно
Лаура Гелер Печени Рамнотежа-N - Сјај Осветлување Основа Златен Медиум 0. оз
zoom_in

Лаура Гелер Печени Рамнотежа-N - Сјај Осветлување Основа Златен Медиум 0. оз

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лора Гелер Печена Рамнотежа-Н-Осветлете Ја Основата За Корекција на Бојата ќе го балансира и осветли тонот на вашата кожа. Деми-мат финишот и кремастата текстура се применуваат рамномерно. Фондацијата има повеќебојни пигменти и е рачно изработена Во Италија. Производот ќе ја остави вашата кожа да изгледа беспрекорно и сјајно. Оваа основа е исто така натопена со антиоксиданси. Одлично е за зрела кожа и ги намалува фините линии и брчките. Го балансира и осветлува тонот на кожата. Рачно изработени Во Италија. Ја намалува појавата на фини линии и брчки. Внесен со антиоксиданси.

Избор на купувачи..