• Неодамнешно
Женски Цврст Секси Мини Фустан Со Ремен За Шпагети Без Ракави
zoom_in

Женски Цврст Секси Мини Фустан Со Ремен За Шпагети Без Ракави

DEN 423.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер И Спандекс. Тип На Ткаенина : Плете . Повод : Дневен, Одмор,Работно Место, Секојдневен. Стил : Секојдневен, Минималистички, Секси. Должина : Мини. Деколте : У Вратот. Тип На Ремен : Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Модел : Цврст. Сезона : Четири сезони. Големина : С, М, Л, ХЛ, 6ХЛ. Нега На Облека : Рачно Перење, Тип На Ткаенина Што Може Да Се Пере Во Машина : Плетете. Модел : Цврст. Стил : Секојдневен, Минималистички, Секси. Должина : Мини. Деколте : У Вратот. Тип На Ремен : Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави.

Избор на купувачи..