• Неодамнешно
Свиткување Гаќи За Женски Хеланки Предни Меѓуножја Лизгачки Шорцеви Под Фустани Мазни Момчешки Шорцеви Долна Облека Гаќи За Бутови Шорцеви За Соодветни Здолништа
zoom_in

Свиткување Гаќи За Женски Хеланки Предни Меѓуножја Лизгачки Шорцеви Под Фустани Мазни Момчешки Шорцеви Долна Облека Гаќи За

DEN 204.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Season Сезона : Сите. ❥Пол : Жени/Девојче. ❥Повод : Повик. ❥Материјал : Млечна свила (полиестер). Дали е тоа беспрекорно : Не. ❥Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. ❥Што ќе добиете : 1 x Шорцеви Табела : . Големина : Л Половината : 52-90см/20,47-35,43" Должина : 32см/12,60 "Големина : XL Половината : 56-100см/22,05-39,37" Должина : 33см/12,99 " ✿п.е. погоден За Различни Типови На Каросерија, Еластична Ткаенина, Дише, Ладна и Удобна. Еластичниот Појас Може Да Се Протега Најмногу 7,87", Погоден За Различни Типови На Тело. Можете Да Го Носите Во Текот На Целиот Ден Без Никакви Непријатности. ✿●Лесно Совпаѓање На Бојата ● Нашата Долна Облека Е Класичен Избор На Комбинација На Бои Кои Имаат Основни, Лесно Совпаѓање И Практични Карактеристики, Сите Тие Можат Да Ви Дадат Ефективни И Да Одат Добро Со Облека Од Различни Бои. ✿€Широка Примена● За Жените Се Толку Мазни Удобни За Носење Секој Ден. Овие Шорцеви Можат Да Се Облекуваат, Мини Здолништа. Удобно Носење Со Еластичност, Лесно Движење Без Ограничување, Погодно За Забава, Матурска, Школка И Многу Повеќе. ✿€Сервис€Нашите Шорцеви Користат Мека И Удобна Ткаенина. Ние Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги За Да Ги Задоволиме Вашите Потреби.Ве Молиме Проверете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Поставите .Совет : А, Измијте Го Рачно, Измијте Го Со Облека Со Иста Боја; Б. Снопови За Повеќе Попусти.

Избор на купувачи..