• Неодамнешно
Елегантно Осветлување Марија Тереза Светлосни Елементи Кристален Лустер
zoom_in

Елегантно Осветлување Марија Тереза Светлосни Елементи Кристален Лустер

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внесете ја убавината и страста на версајската палата во вашиот дом со оваа класика без возраст. Марија Тереза е златен стандард за елеганција и благодат во светот на лустерите стотици години. Марија тереза има нежни стаклени раце обвиткани со обилни количини класичен чист кристал или диво популарниот златен кристал од тиково и гарантирано ќе направи вашиот дом да се чувствува како палата.Карактеристики : финиш : Хромекристална Боја : Златен Тиково (Чаден)Стил : Преоден Кристален Трим : Сваровски Елементи Број На Светла : 49; Препорачани Светилки : 49 x E12 сијалица(и)Вклучува 5' Синџир жица И Улк Стандард : Yessepeciations : Вкупно Димензии На Производот : 72" H x 60" W x 60" Целокупната Тежина На Производот : 230 Lbsbulb Моќност : 40max Моќност : 1960 Напон : 110v-125v Внесете Ја Убавината и Страста на Версајската Палата Во Вашиот Дом со оваа класика Без Возраст. Марија Тереза е златен стандард за елеганција и благодат во светот на лустерите стотици години. Марија тереза има нежни стаклени раце обвиткани со обилни количини класичен чист кристал или диво популарниот златен кристал од тиково и гарантирано ќе направи вашиот дом да се чувствува како палата.Заврши : Хром; Кристална Боја : Златен Тиково( Чад); Стил : Преоден; Кристално Трим : Сваровски Елементи; Број На Светла : 49; Препорачани Светилки : 49 x E12 Сијалица (и); Вклучува 5' синџир жица; Ul И Ulc Стандард : Да. Спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 72 "H x 60" W x 60 " D; Вкупна Тежина На Производот : 230 фунти; Моќност На Сијалицата : 40; Максимална Моќност : 1960; Напон : 110 V-125 V.

Избор на купувачи..