• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Мода Без Ракави Мини Печатена Тркалезна Деколте Фустан Зелена
zoom_in

Летни Фустани За Жени Мода Без Ракави Мини Печатена Тркалезна Деколте Фустан Зелена

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : Мини-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С биста : 90см/35,43" Должина : 89см/35,04" Големина : М Биста : 94см/37,01" Должина : 90см/35,43" Големина : Л Биста : 98см/38,58" Должина : 91см/35,83" Големина : XL Биста : 102см/40,16" Должина : 92см/36.22" Големина : 2xl Биста : 106cm/41.73" Должина : 93cm/36.61" Женски Летни Фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Избор на купувачи..