• Неодамнешно
Цврста Врата Со Двојна Штала со
zoom_in

Цврста Врата Со Двојна Штала со

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Претходно Завршен Ентериер, Еколошки, Висока Издржливост, Чиста Способност И Квалитет, Стабилност Отпорна На Гребење И Дамки. Градежната Врата е произведена од едно ПАРЧЕ МДФ и ќе даде неколку генерации на нормална употреба со минимална грижа. Врата со вклучен хардвер, лизгачка врата, врата со двојни патеки. ВНАТРЕШНА ВРАТА ОД ШТАЛА-вратата е високо функционален додаток за куќа што заштедува простор и обезбедува долготрајни услуги. Закачалките бараат дополнителни 6" висина.Сартодори-европските врати на модерен и традиционален дизајн. Sarto Doors се препорачува за Аплицирање во болници, центри за згрижување деца и мрежи угостителство. Врата направена од цврсто дрво. Хардверот бара дополнителни 6 " дозвола над вратата. Вратата ЗА СЛАБЕЕЊЕ НА ЗВУКОТ 1 9/16 " дебела цврста композитна конструкција НА МДФ дава 30% намалување на бучавата над стандардните врати. Не се препорачува да се наслика. Заврши-еко-фурнир произведен Во Италија. Ние се грижиме за вашето семејство.

Избор на купувачи..