• Неодамнешно
Предна блуза на копчето на Монтеу Јуниорс
zoom_in

Предна блуза на копчето на Монтеу Јуниорс

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слатко стилизиран врв од Монтео става полиран вртеж на вашиот обичен изглед. Ласкаво вклопување и трендовски ракави на трепет ја прават оваа блуза сигурен погодок. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полуто поставено. Квадратно деколте; Затворање на копчињата. Кратки, трепети ракави. Само-вратен појас; акценти на цевки. 96% полиестер/4% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Предна блуза со копчето Монтео за јуниори.

Избор на купувачи..