• Неодамнешно
Фустани За Жени Расчистување Женски Летен Фустан Со Врат На Плажа Боемски Цветен Принт Возбудува Празничен Фустан Плус Големина
zoom_in

Фустани За Жени Расчистување Женски Летен Фустан Со Врат На Плажа Боемски Цветен Принт Возбудува Празничен Фустан Плус Големина

DEN 361.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

●Нега на облека : Рачно Перење Ладно Нежно/Машинско Перење Во Вреќа За Перење/Одвоена Боја/Брчки Испеглани Пред Фотографијата/Не Избелувајте/Не Сушете Се.Уникатниот стил на дизајн го прави совршен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга и девојка .

Избор на купувачи..