• Неодамнешно
Матурски Фустан Женски Летен Моден Тенок Прашка Цврст Фустан Без Ракави Без Грб
zoom_in

Матурски Фустан Женски Летен Моден Тенок Прашка Цврст Фустан Без Ракави Без Грб

DEN 399.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Ништо. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузалгоадење Фустани За Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89см/35.04" Половината : 84см/33.07" Должина : 106см/41.73" : 93см/36.61"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Половината : 88см/34.65" Должина : 107см/42.13" : 97см/38.19"големина : л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 99см/38.98" половината : 92см/36.22" должина : 108см/42.52" : 101см/39.76"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" половината : 96см/37.80" должина : 109СМ/42.91" : 105см/41.34"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 109см/42.91" половината : 100см/39.37" ДОЛЖИНА : 110см/43.31" : 109см/42.91" ① материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење женски формални ФУСТАНИ ПЛУС ГОЛЕМИНА ФУСТАН. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Женски Летни Фустани Фустани За Жени. €Натпревар}Овој Фустан За Вратот V Е Многу Разноврсен, Стил, За Да Создадете Модерен Изглед. Јас Ќе Добиете Многу Комплименти. Сите Сезони! Пролет Фустани Сонце Фустани Жени Лето Повик.

Избор на купувачи..