• Неодамнешно
Долна облека За Жени Плус Големина Корсет Чипка Цветни Бралет Градник Две Долна Облека
zoom_in

Долна облека За Жени Плус Големина Корсет Чипка Цветни Бралет Градник Две Долна Облека

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 70-82см/27,56-32,28" Половината : 60см/23,62" Колк : 68см/26,77" Горна Должина : 23см/9,06" Должина На Панталони : 18см/7,09" Големина : М Биста : 74-86см/29,13-33,86" Половината : 62см/24,41" Колк : 70см/27,56" горна должина : 23,5 см/9,25" должина на панталони : 18,5 см/7,28" големина : л биста : 78-90см/30,71-35,43" Половината : 64см/25,20" Колк : 72см/28,35" горна должина : 24см/9,45" должина на панталони : 19см/7,48" големина : xl Биста : 82-96cm/32.28-37.80" Половината : 66cm/25.98" Колкот : 74cm/29.13" врвот Должина : 24.5 cm/9.65" панталони должина : 19.5 cm/7.68" Големина : xxl биста : 86-100cm/33.86-39.37" половината : 68cm/26.77" колк : 76см/29.92" горна должина : 25см/9.84" должина на панталони : 20см/7.87" големина : хххл биста : 90-104см/35.43-40.94" половината : 70см/27.56" колк : 78см/30.71" горна должина : 25.5 см/10.04" должина на панталоните : 20.5 см/8.07" големина : xxxxl биста : 94-108cm/37.01-42.52" половината : 72cm/28.35" колк : 80cm/31.50" горната должина : 26cm/10.24" Панталони Должина : 21cm/8.27" големина : xxxxl биста : 98-112cm/38.58-44.09" половината : 74см/29.13" колк : 82см/32.28" горна должина : 26.5 см/10.43" должина на панталони : 21.5 См/8.46" жени Плус големина Долна Облека Корсет Чипка цветни бралет градник дводелна Долна Облекакарактеристики : 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.Сезона : Лето, Пролет Што добивате : 1 Компјутер Градник+1 ПАРЧЕ Танга Како да се мие : рачно перење должина на Ладен Ракав : Без Ракав5.Послужете ноќна облека и исто така стимулативен комплет за животот на паровите. Ако сакате незаборавна ноќ со вас љубовник, овој градник и гаќи долна облека сетови е ваш избор!. Прекрасен избор за подароци За Вљубените, романтичен Ден на Вљубените, датум ноќ, Божиќ, Божиќ вечер, Свадба ноќ, меден Месец долна облека, будоар пука, Годишнина, Моминска вечер, и секоја слатка ноќ. Одликувајќи цветни чипка боди долна облека, Класичен Халтер длабоко v-вратот мини теди облека, назад кука и затворање на очите жени долна облека.

Избор на купувачи..