• Неодамнешно
Нурисон Алур Бохо Преодна Портокалова Разнобојна Површина 2 ' 3
zoom_in

Нурисон Алур Бохо Преодна Портокалова Разнобојна Површина 2 ' 3

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пополнете го вашиот простор со топлина и удобност на Колекцијата Алур. Со својата еклектична мешавина на современи цветови, медалјони инспирирани од персија и племенски обрасци во светли тонови на скапоцени камења, секој Тепих Од областа На Алур зрачи со бохо привлечност. Овие живописни килими се Идеални за употреба во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Создадете топла и добредојдена средина со овој племенски геометриски тепих од Колекцијата Алур. Класичните централни дијаманти во богата портокалова, бургундска, жолта, сина и слонова коска разнобојни вклучуваат карактеристичен боемски дух во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Овој шарен тепих е машина изработена од лесно чисти полипропиленски влакна за безгрижно одржување. Класичните централни дијаманти во богата портокалова разнобојна боја вклучуваат карактеристичен боемски дух. Машина изработена од низок профил, лесна за чистење полипропиленски влакна. Издржливиот дизајн е идеален за дневна соба, спална соба или трпезарија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Избор на купувачи..