• Неодамнешно
Леки Мажи Гаќи У Конве Писмо Блиску Се Вклопуваат Во Средината На Половината Појас Плус Големина Мрежа Торба Гаќи Гаќи Долна Облека Машка Облека Сина 3XL
zoom_in

Леки Мажи Гаќи У Конве Писмо Блиску Се Вклопуваат Во Средината На Половината Појас Плус Големина Мрежа Торба Гаќи Гаќи Долна

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие гаќички се погодни за меден месец, брачна ноќ, дом, бања, секојдневно носење, спиење итн.45 " (Прибл. Овие гаќички се погодни за меден месец, брачна ноќ, дом, бања, секојдневно носење, спиење итн.27 " (Прибл.06 " (Прибл.) Големина : 3 XL, Половината : 76cm/29.28", Панталони Должина : 26cm/10.2", Колк : 72см/28.It изработен е од полиестерски материјал. Може да се изберат шест големини ОД, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Многу удобно за носење, благодарение на неговите карактеристики што ја отстрануваат влагата, дишат и растегливи, овие гаќички немаат затегнатост.5", Панталони Должина : 25cm/9.

Избор на купувачи..