• Неодамнешно
Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика
zoom_in

Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии Од 18х40 Инчи, Вкупните Димензии На Рамката Се Со Големина од 19, 5х41, 5 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 0,75 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Предна Страна Отпорна НА УВ, Подлога Од Плоча Од Пена Без Киселина и Виси хардвер.Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално (портрет или пејзажна ориентација).Гордо Направено По Нарачка во САД! 18Х40 Рамка Сребро Вистинско Дрво Рамка За Слика Ширина 0,75 Инчи Внатрешна Рамка Длабочина 0,5 Инчи Нерѓосувачки Сребро Модерна Фото Рамка Комплетна СО УВ Акрилик, Пена Одбор Поддршка И Виси Хардвер.

Избор на купувачи..