• Неодамнешно
Викерман 12 Мока Мат Топката Украс
zoom_in

Викерман 12 Мока Мат Топката Украс

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викерман 12" Мока Мат Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Димензии : 12 дијамант. x 12h во. Направено од пластика. Топката форма.

Избор на купувачи..